00 800 67 89 10 11

30. leden 2017 16:00 - 18:00 | Pardubice

SETKÁNÍ UČITELŮ PROGRAMU ETWINNING

Vzájemné sdílení příkladů dobré praxe pro všechny zkušené učitele i nováčky v eTwinningu.

Ve spolupráci s ambasadory programu eTwinning zveme na Regionální setkání učitelů programu eTwinning všechny učitele, kteří jsou do programu zapojeni. 

Zároveň se těšíme i na nováčky, kteří se chtějí o eTwinningu dozvědět a případně s ním začít.

Setkání se koná v pondělí 30. 1. od 16 do 18 hodin v hale 1. patra Turistického informačního centra Pardubice (náměstí Republiky 1, 530 02, Pardubice).

eTwinning je mezinárodní spolupráce mezi mateřskými, základními a středními školami. 

Program setkání zahrnuje:

- prezentaci vybraných aktivit mezinárodní spolupráce

- představení nových IT nástrojů pro výuku

- diskusi, sdílení praxe

Zájemce prosíme, aby se zaregistrovali nejpozději do čtvrtka 26. 1. pomocí odkazu přes registrační formulářV předvečer rozdávání pololetních vysvědčení, 30. 1. 2017, proběhlo v 1. patře Turistického informačního centra Regionální setkání učitelů programu eTwinning. Hlavními organizátorkami byly ambasadorky programu eTwinning v ČR Mgr. Miroslava Filipi (ZŠ Hrochův Týnec) a PhDr. Miroslava Borovcová (Gymnázium Vysoké Mýto). 

Vzájemné sdílení příkladů dobré praxe se vydařilo nejen díky skvělým řečníkům, ale i zvídavému publiku. S prezentací oceněných projektů certifikátem kvality vystoupili Mgr. Marie Kaucová; Mgr. Vlastimil Špinka; Mgr. Michal Přibyl; Mgr. Renáta Koumarová, DiS. a Mgr. Martina Teichmannová.

Účastníci setkání přijeli přímo z Pardubic, ale i ze vzdálenějších lokalit, jako jsou Poděbrady, Havlíčkův Brod nebo například Lanškroun. Kromě ukázkových prezentací si organizátorky připravily i tipy na nástroje, kterými lze oživiti vyučování jak na základních, tak i středních školách. K dispozici byly účastníkům k zapůjčení tablety, takže nešlo o pouhý výklad teorie, ale i o zkoušku v praxi.

Doprovodnou akcí setkání je tematická výstava (Výstava projektů eTwinningu oceněných certifikátem kvality), kterou je možné navštívit do 20. ledna v přízemí Turistického informačního centra Pardubice na náměstí Republiky.


Děkujeme všem za účast a zároveň si vážíme spolupráce s novými partnery.


Regionální setkání učitelů programu eTwinning