00 800 67 89 10 11

01. červenec 2016 09:00 - 31. srpen 2016 20:00 | Ostrava

Fotogalerie červenec/srpen2016

Ohlédnutí za naší činností a akcemi v měsících červenci a srpnu 2016.

V této galerii naleznete ukázky fotografií z akcí proběhlých v červenci a srpnu 2016.

V létě jsme spíše pracovali na přípravách na akcích na podzim a zimu, proto pro tyto letní měsíce zde příliš fotografií nenaleznete.

  • Velmi přínosnou akcí bylo setkání partnerů sítě Eures. Setkali se zástupci Eures, koordinátoři středisek Europe Direct, Eurocentra, koordinátorka Evropské dobrovolné služby a další. Každý zástupce představil ostatním svou činnost a aktuální novinky, plány na nadcházející půlrok. Cílem bylo koordinovat aktivity mezi středisky evropského rozměru, a lépa tak zacílit na cílové skupiny v regionu. Ze setkání vzešlo spoustu zajímavých nápadů na spolupráci, jejíž výsledky můžete na podzim sledovat.
  • Další akcí, kde jste se s námi mohli setkat byl Olympijský park v Ostravě k příležitosti LOH v Brazílii. Po celou dobru trvání, tedy více než 2 týdny jste s námi mohli soutěžit v olympijském kvízu v relaxační zóně města Ostravy.


Již nyní pro Vás připravujeme další zajímavé akce na následující měsíce. Aktuální dění sledujte na našich stránkách v kalendáři akcí a událostí, na facebooku nebo nás kontaktujte.